ŽALUZIE - kvalitní Žaluzie praha. výroba žaluzií a montáž žaluzií Praha

 

Kvalitní žaluzie Praha

Kvalitní žaluzie Praha nabízí nejen vysoce kvalitní zboží, ale zároveň Vám vybrané žaluzie odborně namontujeme. Montáž je rychlá, údržba žaluzií jednoduchá a navíc jsou kvalitní žaluzie Praha cenově dostupné. Vyberte si z široké nabídky zboží, ve které najdete například vertikální, horizontální, dřevěné či bambusové žaluzie.

Více
 

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejrozšířenějším exteriérovým stínícím prvkem, který reguluje osvětlení, zachycuje sluneční záření a chrání před škodlivými vlivy. Venkovní žaluzie jsou vhodné pro rodinné domy, administrativní i průmyslové budovy. Společně s fasádou vytvářejí důležitý architektonický prvek celé budovy.

Více
 

Okenní sítě proti hmyzu

Okenní sítě proti hmyzu jsou přirozenou ochranou proti proniknutí obtížného hmyzu do interiéru. Jsou vyrobeny ze skelného vlákna s plastem, které dobře snáší tepelné rozdíly. Rámy sítí jsou z lakovaného hliníku, a díky tomu, jsou celoroční.

Více
 

Sítě proti hmyzu Praha

Plánujete-li výměnu starých oken za nové, nezapomeňte také na sítě proti hmyzu Praha. Proč jsou sítě proti hmyzu Praha tak důležité? Především se jedná o naprosto přirozenou ochranu proti proniknutí nepříjemného hmyzu do Vašeho domu, bytu či kanceláře. Neváhejte a vyberte si okenní sítě proti hmyzu Praha z naší nabídky za velice příznivé ceny.

Více
 

Žaluzie ceník

Máte zájem o žaluzie ceník? V tabulce na našem webu naleznete ceny žaluzií, rolet, okenních sítí i garážových vrat. Žaluzie ceník se odvíjí podle toho, jaký produkt si zvolíte. Samozřejmě záleží také na tom, zda-li budete požadovat nadstandardní řešení apod. Žaluzie ceník Vám zašleme také na Váš e-mail. Kontaktujte nás a my Vám zodpovíme případné dotazy.

Více

  Kvalitní žaluzie Praha, montáž žaluzií

  Potřebujete do Vašeho bytu či kanceláře kvalitní žaluzie, které účinně zabrání pronikání slunečních paprsků? V naší nabídce najdete žaluzie do plastových oken, dřevěné žaluzie a také žaluzie meziokenní. Vedle žaluzií Vám také můžeme nabídnout rolety, okenní sítě, markýzy a garážová vrata. U všech těchto produktů samozřejmě provádíme spolehlivý servis a montáž. Pobočky společností Kvalitní žaluzie najdete v Praze a okolí. Naše působnost však sahá do celé České republiky. Rádi byste zjistili podrobnější informace o jednotlivých produktech nebo máte jiné dotazy? Neváhejte nás kontaktovat nebo rovnou zašlete nezávaznou poptávku prostřednictvím jednoduchého formuláře.

  Výroba žaluzií, montáž žaluzií Praha

  Výrobou žaluzií a dalších produktů z našeho portfolia se zabýváme již více, než 10 let. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností a také spokojených zákazníků po celé České republice. Věříme, že žaluzie slouží nejenom k regulaci světla, ale také jako dekorativní prvek. Proto nabízíme širokou paletu žaluzií, které se hodí do moderních kanceláří, stejně jako panelových a cihlových domů. Za příznivé ceny Vám navíc zdarma zajistíme vyměření, a to do 48 hodin od provedení objednávky. Přizpůsobíme se Vám i co se týká konkrétního času vyměření a pozdějšího dodání dřevěných i hliníkových žaluzií nebo rolet. Podívejte se na celou naší nabídku a vyberte si některý z našich produktů. Potom už nás stačí jen kontaktovat či zaslat nezávaznou poptávku a my se o vše postaráme k Vaší plné spokojenosti!

  Novinky

  25. 9. 2014

  sítove dveře s madlopříčkou

  Dveřní sítě  proti hmyzu jsme začali dodávat s integrovanou madlopříčkou kerá je o 5 cm užší než klsická příčka a zevnitř i zvenku je naprofilovaná pro snadné otvírání bez použití madélka navíc. Tyto sítové dveře dodávame ve všech barvách Rall se zamozavíracími panty

  ...více
  Zobrazit archiv Kalkulace ZDARMA

  Rychlý kontakt

  • (+420) 777 344 156 Praha
  • praha@kvalitni-zaluzie.cz